Kurz (nejen) sportovní výživy

226

Vše, co potřebujete vědět o výživě nejen ve sportu.  

Zajímáte se o výživu, ale vlastně nevíte co jíst, protože ze všech stran slyšíte něco jiného? Nebaví vás obecné rady a nesmyslné počítání kalorií? Chcete zjistit, jak si sestavit jídelníček pro maximální výkon a tvarování postavy?

Diety ani kopírování jídelníčků nefungují. Na našem Kurzu (nejen) sportovní výživy se naučíte efektivně hubnout, nabrat svalovou hmotu, zvýšit výkon i urychlit regeneraci.

Kurz je určený pro lidi, kteří se už nechtějí spoléhat na protichůdná doporučení z médií nebo rady pochybných nutričních poradenských center.

Je jedno, jestli chcete efektivně snižovat objem tuku, budovat svalovou hmotu nebo posouvat svou výkonnost či zlepšovat regeneraci a zdraví. Správně sestavený jídelníček je 80% úspěchu!!!

 Vše, co potřebujete vědět o výživě

Většina nutričních vzdělávacích programů vyučuje teorii o složení jídla a počítání kalorií.

My vás naučíme nejen CO, ale také KDY konkrétní potraviny jíst, protože ve správném složení a načasování je hlavní tajemství úspěchu.

Naši studenti už se nemusí ptát ostatních, co mají vlastně jíst. Umí si sestavit jídelníček přesně na míru. Ví, jak v praxi efektivně využít osvědčené postupy a recepty, a díky tomu dosahují viditelných výsledků.

Co budete po absolvování kurzu umět:

 • nastavit si jídelníček vzhledem ke svému somatotypu
 • urdžet si zdravá střeva, která jsou základem nejen pro optimální vstřebávání živin, ale i pro udržení pevného zdraví
 • posilovat imunitu
 • spalovat efektivně tuky a nabírat svalovou hmotu
 • ovlivňovat svou váhu bez nesmyslného počítání kalorií
 • zvyšovat sportovní výkon
 • cíleně kontrolovat hladinu krevního cukru
 • hrát si s rychlými a pomalými sacharidy pro optimální výkon
 • využívat správně rychlé a pomalé proteiny
 • budete přesně vědět co kdy jíst PŘED a PO tréninku v závislosti na tom, co má být cílem tréninku (hubnutí, síla, nabírání svalů…)
 • budete si umět nastavit ideální množství i poměr jednotlivých živin, vitamínů i minerálů
 • budete vědět, v jakých případech a kdy má cenu investovat do doplňků stravy (a co jsou naopak vyhozené peníze). Budete umět nahradit řadu předražených suplementů přírodními prostředky.
 • seznámíte se s nastavením tréninků pro dosažení nejlepších výsledků
 • budete umět sestavovat i speciální dietní plány využívané ve fitness např. pro vyrýsování (proteinová dieta, CKD, sacharidové vlny…)
 • naučíte se ovlivňovat hormonální rovnováhu

Kurz (nejen) sportovní výživy nyní můžete absolvovat buď v rámci Kombinované formy studia (on-line domácí část + prezenční seminář) nebo dinstančně (více o distanční výuce zde: On-line Kurz (nejen) sportovní výživy)

Certifikovaný kurz – kombinovaná forma studia

(distanční studium formou e-learningu + jednodenní prezenční seminář )

E-learningová úvodní část 

 • Studenti se podle mailem zaslaných skript  naučí základní pojmy, pravidla sestavování jídelníčku i principy energetického pokrytí sportovního výkonu, druhy suplementace, somatotypy, atd. Vše je doplněné o tipy na zajímavé a užitečné odkazy, videa a příklady z praxe. Doporučená minimální doba na e-learning je 2 týdny.

Prezenční seminář 

 • Jednodenní seminář se koná od 9:30 do 17:00 (na adrese Těšnov 5, Praha1)
 • Obsah semináře: sestavení ideálního poměru makrosložek pro jednotlivé somatotypy, přesné časování jídel vzhledem k tréninku a jiným aktivitám, efektivní budování svalové hmoty i spalování tuku, jak vybrat doplňky, které fungují, restart zpomaleného metabolismu, hormonální optimalizace, zdravotní aspekty, otázka rýsování (ketodiety, sacharidové vlny, CKD), recepty pro praxi

Termíny prezenčního semináře

 • 6.6.2021 – NEDĚLE – přihlašování ukončeno
 • 19.6.2021 – SOBOTA – poslední místa
 • 4.7. 2021 – NEDĚLE
 • 10.7.2021 – SOBOTA
 • 25.7.2021 – NEDĚLE

Lze objednat i DÁRKOVÝ POUKAZ  s volitelným termínem semináře a platností 1 roku (kurzy se vypisují průběžně po celý rok, včetně letních prázdnin).

Dárkový poukaz můžete zvolit jako dárek, nebo  i pro sebe, pokud zatím nevíte, který z termínů se vám bude hodit. Stačí pak pouze požádat o zaslání skript, začít studovat a vybrat si termín prezenčního semináře kdykoli později.

Místo konání prezenčního semináře: Těšnov 5, Praha 1 – v blízkosti stanice metra Florenc. Pokud máte jakékoli otázky ohledně semináře, napište nám na info@behejsrdcem.cz. 

Kurz (nejen) sportovní výživy

Když se rozhodnete pro změnu a jste ochotni převzít kontrolu nad svým zdravím, potřebujete nejen odhodlání, ale také strategii, která neselže.

Můžete se spoléhat na „zaručené“ rady z internetu, protichůdná doporučení nutričních poradců nebo reklamy slibující zázraky, nebo můžete získat znalosti, které vám umožní dostat se do cíle bez zbytečných chyb.

Rozhodnout se pro změnu musíte sami. My vás naučíme, jak jíst. Jak získat kontrolu nejen nad svou váhou, ale jak také propojit jídelníček s pohybem a zůstat zdraví.

Když něco doopravdy chceš, celý vesmír s spojí, aby ti konečně došlo, že pro to také musíš něco udělat.

Jak jste na tom? Jste konečně připraveni na změnu?

A jste ochotni pro to také něco udělat? Pak si rezervujte místo na nejbližší volný termín – těšíme se na vás!

Cena: 3990,- Kč 

Nejčastější dotazy

Pro koho je kurz určen?  Pro každého – trenéry, sportovce i nesportovce, rodiče sportujících dětí, sportující mládež…. Pro všechny, kdo chtějí skoncovat s otázkami o výživě. Nezáleží na věku ani na předchozích zkušenostech. Máte nadváhu? Potom se naučíte efektivně spalovat tuky. Těm, kteří jsou naopak extrémně štíhlí, ukážeme, jak přizpůsobit jídelníček, aby v minimálním čase maximalizovali své výsledky a nabrali svaly. Dozvíte se i na co si dát ve výživě pozor a jak si jídelníček přizpůsobit, pokud jste vegetariání nebo vegani.

Věkově je kurz vhodný od 15 let.

Musím už mít nějaké odbornější znalosti?   Ne, vše potřebné bude obsaženo ve skriptech.  

Dostanu po skončení kurzu certifikát? Ano, na závěrečném semináři obdrží všichni absolventi certifikát o absolvování Kurzu sportovní výživy.

Co se stane v případě, že onemocním nebo se z vážných důvodů nebudu moct zúčastnit semináře? O seminář určitě nepřijdete – stačí nám dát vědět a zvolíte si náhradní termín dle svých možností. 

Jak hodnotí Kurz (nejen) sportovní výživy studenti?

“ První kurz, kde vás opravdu naučí chápat principy fungování vašeho těla ve vztahu k výživě a sportu. Žádné tabulky, počítání, grafy, vážení nebo odměřování. Prostě selský rozum podložený vědeckými fakty. Jednoduché, efektivní, „blbuvzdorné“. Iva je velmi vzdělaná, přátelská, milá a zábavná. Kurz vám uteče jak nic a rozhodně vás naučí vše co slibuje a ještě něco navíc. Osm hodin semináře mi dalo v tomto směru víc než 6 let medicíny se všemi kurzy, knihami a články na internetu dohromady.
Díky moc, těším se na kurz fytoterapie.“

„Nikdy mi žádný kurz tolik nedal a taky tak rychle neutekl.“

„Díky kurzu jsem přestala bojovat s váhou…za 3 měsíce mám 15 kg dole. Konečně jsem si také vyřešila řadu zdravotních průblémů – velké díky.“

„Podle mne absolutně top kurz na jaký můžete v Česku narazit.“

„Na netu najdete všechno, ale tady po tom kurzu se vám spojí ty nitky a dozvíte se co, jak a proč spojí se vám to a tam kde si člověk nevěděl rady a tápal, tak má najednou jasno.“

„Už se dostavily i první mé úspěchy v hubnutí. Informace mi také pomohly ve výživě mých sportujících dětí. Za vše děkuji!“

„Tento kurz jsem měl absolvovat před 25 lety  Pro mě plno nových věcí, všechny ty informace, co jsem někde četl, se mi krásně srovnaly a hodně jsem toho konečně pochopil.“

„Můžete roky přešlapovat na místě, nebo se přihlásit na kurz a konečně pochopit, jak propojit pohyb s jídelníčkem. Výsledky na sobě vidím už po pár týdnech a nechápu, proč jsem na kurz nešla dřív.“

„První kurz, kde vás opravdu naučí chápat principy fungování vašeho těla ve vztahu k výživě a sportu. Žádné tabulky, počítání, grafy, vážení nebo odměřování. Prostě selský rozum podložený vědeckými fakty. Jednoduché, efektivní, „blbuvzdorné“. Iva je velmi vzdělaná, přátelská, milá a zábavná. Kurz vám uteče jak nic a rozhodně vás naučí vše co slibuje a ještě něco navíc. Osm hodin semináře mi dalo v tomto směru víc než 6 let medicíny se všemi kurzy, knihami a články na internetu dohromady.“

„Opravdu jen velmi zřídka se setkáme s informacemi týkajícími se problematiky navýšení svalového a jaterního glykogenu, což by mělo být podstatnou součástí tréninkového procesu a správného nastavení jídelníčku. Výživový kurz mohu jednoznačně doporučit, protože získáte cenné rady a pochopíte věcné souvislosti.“ – Jan Tománek – dvojnásobný Mistr Světa v 70.3 Ironmanu

Další reference od našich studentů najdete v komentářích…..

V případě jakýchkoli dotazů ohledně kurzu pište na info@behejsrdcem.com .

Kurz (nejen) sportovní výživy sestavili profesionálové, kteří roky spolupracují s elitními i rekreačními sportovci: Iva Kubešová (nutriční poradkyně a sportovní dietoložka, trenérka a šéfredaktorka Běhej Srdcem), Petr Nový (trenér fitness, kouč a sportovní dietolog) a Aleš Tvrzník (Sportvital, CASRI)-autor několika knih o běhání, zabývající se sportovní diagnostikou elitních sportovců 

 

Máme skvělou zprávu pro klienty firem s uzavřenu smlouvu s Benefit Management s.r.o. – kurz můžete uhradit pomocí benefitů od zaměstnavatele.
Platbu prostřednictvím programu Benefit Plus lze provést pouze u celkové platby celé hodnoty kurzovného (nelze hradit částečně).
Benefity lze uplatnit i na last minute nabídky.

Stačí vyplnit objednávku a zvolit termín semináře v přihlašovacím formuláři níže, do poznámky napsat „Benefit Plus“ a uhradit kurzovné přes Benefit Plus program (kurz najdete v sekci benefitů – Zdraví, Zdraví Výživové poradenství, Běhej Srdcem, s.r.o.).


 

226 KOMENTÁŘE

 1. Též za sebe mohu kurz doporučit. Získala jsem větší přehled v oblasti výživy , velice se mi líbila i možnost vyzkoušet a ochutnat produkty zdravé výživy pro větší přehled . Takže všem co váhají kurz doporučuji a těším se na další 🙂

 2. Doporučuji kurz Ivy hlavně pro jeho praktičnost. Líbí se mi zaměření na naučení se principů a zásad, se kterými už si v praxi hravě poradíte. Dále využití vlastních poznatků z praxe a ne jen papouškování z odborných knih. Kurz je pohodový a uvolněný, takže se nemusíte obávat zeptat se na cokoliv…..Bylo mi potěšením takový kurz absolvovat. Díky, J.

 3. Inspirativní kurz, který Vás nenechá jen tak pokračovat v tom, co máte zažité…nutí Vás zamyslet se nad stravou, suplementací a přírodní formou podpory organismu…Ja osobně jsem byl nadšený a už se těším na aplikaci alespoň několika možných rad z opravdu mnoha. Moc díky za tento kurz…který mi ukázal pomoc jak při sportu, normálním životě, tak i s ohledem na děti. Jirka

 4. Zdravím, seminář jsem absolvoval 4.6.2017 a byl jsem nadšen. Asi jako největší pozitivum z celého kurzu beru fakt, že vše bylo vysvětleno logicky a včetně souvislostí, takže nebyl problém to pochopit, vše do sebe zapadalo. Vůbec to nebylo o „bezhlavém“ počítání kalorií 🙂 Super bylo i pár tipů na domácí suplementy.
  Ivě moc děkuji a kurz samozřejmě doporučuji všem, co si chtějí rozšířit povědomí o stravě a životním stylu.
  Míra.

 5. Kurz jsem absolvovala 17.6.17 je pro mě každopádně přínosem. Ivče moc děkuji, protože vše vysvětlila logicky a dala nám spoustu nových poznatků. Kurz určitě doporučuji.

 6. Byla jsem nadsena timto kurzem, ktery jsem absolvovala 24.6.2017. Kurz bych doporucila kazdemu kdo tape co a kdy jist a jak to vlastne v tele funguje, kdyz si dame to ci ono. Ivca je clovek velmi znaly veci a dokaze poradit, nasmerovat a zamyslet se nad vecmi co vlastne do toho tela davame a pokud chceme zhubnout, ci se lepe citit, tak co je vlastne dulezite tomu telo dodat. Vse dokazala vysvetlit tak, abychom opravdu pochopily. Neni to o tom, ze se mame koukat na etikety a pocitat si prijem kalorii za den, ale je to o zdravem selskem rozumu, vyvazene strave a pohybu. Velice ocenuji i to, ze je mozne se ji jeste na cokoliv zeptat i mimo kurz. Ivi, jen tak dal. Jsi skvela. Moc dekuji. Luci

 7. Kurz rozhodně doporučuji!!! Ocenil jsem hlavně komplexnost, jednoduché postupy i vše o využívání přírodních doplňků. Udělal jsem si konečně ve výživě jasno a výsledky jsou vidět už po pár týdnech. Díky

 8. Skvěle strávený den!!! Spousta užitečných informací nejen pro aktivní sportovce, ale i pro ty, kteří si potřebuji udělat jasno ohledně výživy. Iva vše srozumitelně vysvětlí, není nutné se bát jakýchkoliv dotazů. Děkuji za spoustu rad, tipů a receptů!!

 9. Doporučuji:)..poradí, usnadni a pomuze i jak ušetřit, pomuze a pani je strasne suprova, hodna a milá ženská!!!:)
  A rozumí tomu:)… Neváhejte a sup na kurz:)!

 10. Perfektní kurz, děkuji Ivě za hlavně praktické a lidské provedení kurzem. Za doporučení přípravků, webů a receptů a spoustu užitečných rad pro sportovce i laickou veřejnost. Není to žádné citování skript a pouček, ale kurz se opírá o spoustu osobních zkušeností, nebo zkušeností jejích klientů.
  Iva je velmi milá, zodpoví vám jakoukoliv otázku a přidá spoustu praktických rad navíc.
  Díky Ivo za příjemně strávenou neděli, jsi skvělá !!

 11. Kurz mohu jen doporučit, spousta informací podaných způsobem, že do sebe krásně zapadají. Jeden dobrý tip vedle druhého. Díky!

 12. Přidávám se ke spokojeným účastníkům. Kurz byl vážně skvělý a to nejen tím, že vám nikdo necpe tuny chemických „zázračně účinných“ látek. Utřídila jsem si myšlenky a pochopila, jak které látka na co funguje a proč jiné už z logiky fungovat nemohou. Vážně pěkné, Ivo moc děkuju 🙂

 13. Po seminári mám hlavu nafúknutú ako balón 🙂 Iva je vtipná a zástanca zdravého rozumu. Kto chcete zobrať výživu do svojich rúk a nenasledovať striktne predpísané jedálničky certifikovaných rádoby nutričných poradcov, smelo do toho. Mne Iva utriedila znalosti a dala im logické súvislosti. Navrch k tomu niekoľko „aha“ momentov a spústy nových informácií, na ktoré som doteraz nenarazila.

 14. Za mě seminář mohu doporučit. Díky informacím, ne všude vyřčeným, to změní celkový pohled na výživu. Iva je přátelská žena s hlavou plnou informací a humoru, tudíž celý seminář byl pojat v tomto duchu. Doufám, že se do budoucna znovu setkáme.. ?

 15. Připojuji se ke spokojeným účastníkům semináře ?. Změnu v oblasti stravy a vůbec životního stylu plánuji delší dobu a musím říct, že tohle bylo přesně to správné nakopnutí k tomu začít konečně něco dělat. Zajímavé informace v podání skvělé ochotné Ivy, která opravdu ví,o čem mluví. Ráda bych do budoucna absolvovala navazující seminář ?.

 16. Kurz mě maximálně nadchnul. Iva opravdu ví, o čem mluví a dokáže to naprosto jednoduchým a zajímavým způsobem předat. Jeden den s ní mi dal více, než mnoholeté opakované návštěvy různých nutričních a výživových specialistů. Vzhledem k tomu, že pracuji jako fyzioterapeut i se sportovci, doporučuji vřele všem, kteří chtějí začít sportovat nebo posunout své výkony dál. Jediné, čeho lituji, je že jsem se na kurz nepřihlásila mnohem dříve. Ušetřila bych spoustu času a peněz 🙂

 17. Byl to asi první kurz, kde jsem neusínala a nadšeně jsem hltala každé slovo jedinečné paní Ivy.Všem vřele doporučuji.

 18. kurz byl skvělý, rozhodně patřil mezi jedny z nejpřínosnějších, kterých jsem se zúčastnila; odnesla jsem si spoustu informací; Iva je energický člověk s lidským přístupem, který ví, o čem mluví

 19. Výborný kurz, který předčil moje očekávání . Lidsky vysvětleno jak tělo funguje, jak dosáhnout výsledku – ať už spalování tuků nebo nabírání svalové hmoty, jaké potraviny a doplňky vybírat , a jak je kombinovat . Díky kurzu jsem si uvědomila, kde dělám já sama chybu ať už v intenzitě tréninku nebo nevhodnému načasování toho, kdy jíst sacharidy a bílkoviny. Zkouším už druhý den „správně“ podle rad Ivy a zatím to funguje . Určitě doporučuji všem, skvěle investované peníze za vzdělání . Děkuji Ivo .

 20. Jsem ráda, že jsem se odhodlala k zakoupení kurzu. Našla jsem v něm přesně to, v čem jsem v oblasti výživy a napojení na sport tápala. Nejvíce mě zaujaly vitamínové doplňky a doporučení i s ohledem na výživu dětí. Velmi děkuji za příjemně strávenou sobotu. Sportu a zdraví zdar 🙂

 21. Výborný kurz, kde jsem hltala od prvního slova do posledního. Iva je výborná žena, která ví co mluví a rozumí tomu. Kurz mi přinesl mnoho nových poznatků a informací. Vřele doporučuji všem, je to výborně strávený čas, kdy dostanete kvalitní a ucelené informace a pochopíte vše potřebné.

 22. Kurz byl výborný a předčil mé očekávání. Hltala jsem slovo od slova. Dozvěděla jsem se mnoho nových informací a konečně mnoho pochopila. Vřele doporučuji všem. Iva je výborná lektorka, která ví co mluví.

 23. Skvělý kuzr se spoustou užitečných informací, navíc podaných velmi srozumitelnou formou!! Kurz všem vřele doporučuji. Je to dobře strávený čas.
  Díky!!

 24. Skvěle strávený den,Iva všechno podává naprosto srozumitelnou a zábavnou formou.Získala jsem mnoho informací použitelných v běžném životě.Určitě doporučuji!Vhodné pro sportovce i nesportovce 🙂

 25. Určitě kurz doporučuji hlavně všem,kteří už mají něco vyzkoušeno.Spousta zajímavých informací a lektorka Iva je prima člověk, který to umí srozumitelně vysvětlit:-).Díky

 26. Výborný seminář, užitečné informace ohledně spalování tuků a cukrů. Dozvíte se, jak a kdy používat případné suplementy při sportovní činnosti. Iva je příjemná lektorka, prostředí je přímo komorní-cca12 lidí.
  Kurz rozhodně doporučuji 🙂

 27. Informace a typy, které jsem se na kurzu výživy dozvěděla můžu zužitkovat jak při sportu, tak v každodenním životě, kdy na sportovní aktivity čas není. Iva všechno vysvětlí tak, že člověk pochopí podstatu. Ví o čem mluví, a předává vše vtipně a srozumitelně dál. Jednoduše na jednom místě se dozvíte a chápete kupu věcí. Jako fyzioterapeut mám zase o něco rozšířené obzory.
  Za mě rozhodně dopručuji všem.

 28. Kurz byl naprosto úžasný, Iva vše naprosto srozumitelně vysvětlila, hezky do detailů. V kurzu byli rozdílní sportovci s různým zaměřením, každému vysvětlila, co se pro něj hodí, na co by se měl zaměřit a dát si pozor. Byla tam taková „domácí“ atmosféra“, kde jsem se mohli na cokoli zeptat a probrat ten svůj rytmus stravování.
  Ivo, moc děkuji !!! Naviděnou. 🙂

 29. Kurz sportovní výživy rozhodně doporučuji. Lektorka Iva je skvělá. Má široké portfolio znalostí, selský rozum a také ví o čem mluví.

 30. Doporučuji všem, kteří se chtějí dozvědět zajímavé a praktické informace o zdravé a sportovní výživě nebo si třeba jen sjednotit dosavadní znalosti. Vše bylo srozumitelně vysvětleno, Iva opravdu ví, o čem mluví. Děkuji za fajn odpoledne a cenné rady, kterých by se měl držet každý! 🙂

 31. Telto kurz můžu jen doporučit. Iva je člověk na svém místě, velice rozumný přístup… Oceňuji hodně praktických rad, shrnutí nejdůležitějších doporučení a velice jednoduše, pochopitelně a poutavě vysvětlené relativně složité zásady správné stravy pro sportovce.

 32. Výborný kurz, díky kterému jsem si konečně udělala jasno o tom, co a kdy jíst. I pro mě, jako pro vegetariána, který má omezený příjem bílkovin, to bylo velmi přínosné!

 33. Moc děkuji, že jsem mohla absolvovat tento kurz. Dalo mi to spoustu nových důležitých poznatků a informací. Iva vše prakticky a jasně vysvětlila, opravdu všem doporučuji.

 34. Skvělý kurz s velmi příjemnou lektorkou, kde se dozvíte mnoho zajímavých informací a leccos si ujasníte ve své životosprávě. Hltala jsem každé slovo od začátku do konce 🙂 Všem kurz doporučuji!

 35. Tento kurz je výbornou investicí do sebe. Měla jsem, asi jako mnoho z nás, hodně informací z různých koutů internetu, snažila jsem se ke sportu „nějak“ jíst, ale až tady jsem si informace srovnala, a poznala, jak tělo moje tělo funguje a reaguje a rozhodně jsem si teď schopná lépe složit jídelníček podle aktivit. Hodně zajímavých informací, hodně tipů a rad, super tipy na bylinky, koření, dokonce domácí suplementaci 🙂 A výborná a milá lektorka. Kurz rozhodně doporučuji!

 36. kurz jsem absolvovala před týdnem,byla jsem nadšená,dozvěděla jsem se spoustu zajímavých tipů a rad,co jsem nevěděla…..jak jíst,co dělat ,jaké používat suplementy a kdy, atd…..použití bylinek,spoustu navodů na internet…..určitě doporučuji,lektorka byla moc milá a rozumí své práci……určitě mi v hlavě spoustu zůstalo a nakoplo mě to k dalším aktivitám…….

 37. Skvělý kurz, určitě doporučuji. Problematika stravy při tréninku. A spousta dalších věcí. Doplňky stravy,bylinky a podobně

 38. Velice přínosný kurz nejen pro sportovce, kteří tápou v nepřeberném množství informací….kurz byl skvěle vedený Ivou Kubešovou, která ví o čem mluví. Bylo to opravdu výživné 🙂

 39. Kurz sportovní výživy je naprosto fantastický. Jako běžec jsem se stravoval podle různých mouder co mezi běžci kolují. Bohužel byly vytržené z kontextu, takže jsem se stravoval špatně. Tento kurz mě velice jednoduše a hlavně srozumitelně nasměroval. Různé střípky vědomostí zapadly do jednoho celku, který tvoří základ pro mé budoucí samostatné zdokonalování. Na své si přijde každý, ať už se chcete stravovat pomocí suplementů, nebo přírodní cestou. To vše v uvolněné a velice přátelské atmosféře v podání Ivy Kubešové. Velice ti za to děkuji 🙂

 40. Dobrý den, ráda bych se kurzu zúčastnila, ale do Prahy je to pro mne daleko. Neplánujete kurzy i v Brně?
  Děkuji Jana

  • Dobrý den, zatím bohužel ne. Z Brna k nám ale jezdí hodně studentů – učebna je těsné blízkosti metra Florenc, takže i mimopražští stíhají dorazit bez problémů.

 41. Kurz sportovní výživy jsem absolvovala 26.11.2017 a mohu jenom doporučit. Pod vedením Ivči, která si je v tomto oboru jistá v kramflecích, byl naprosto skvělý! Doporučuji všem, ať už jste trenéři, sportovci, výživový poradci či lajci.

 42. Kurz doporučuji bylo to velice zajímavé a poučné povídání a spousta rad do života Ivě moc děkuji za všechny informace ??

 43. Kurz vřele doporučuji. Dozvěděla jsem se nové a zajímavé informace z oblasti výživy při trénincích a doplňcích stravy. Povídání bylo tak zajímavé, že bych doporučovala, aby byl kurz časově delší 🙂

 44. Tento kurz je vynikajícím zdrojem informací. Stejně tak cenné jsou materiály, které každý student obdrží. Pro mě osobně byl ovšem největším zážitkem samotný přednes a nadšení lektorky kurzu. Věřím, že není jednoduché přednášet znovu a znovu tu samou tématiku. O to víc mě překvapilo, vlastně fascinovalo, s jakým zaujetím pro věc celá přednáška probíhala. Atmosféra byla jedinečná a tak si každý z nás účastníků odnášel kromě znalostí také pořádnou porci energie a motivace. Díky, díky, díky.

 45. Kurz je naprosto parádní, dostala jsem odpověď na všechny otázky, spousta nových a zajímavých informací, žádné počítání gramu vedle gramu, ale faktické a praktické věci. V neposlední řadě super atmosféra, díky super školitelce. Za mě obrovská nádhera, ještě jednou díky moc 🙂

 46. Velké poděkování lektorce za přehledný výklad problematiky sportovní výživy. Hlavně vše srozumitelnou formou. Ještě jednou moc díky.

 47. Všem doporučuji tento skvělý kurz. Lektora Iva ví o čem mluví. Vše jednoduše a rychle vysvětlila a dala odpovědi na všechny otázky.
  Všem kurz doporučuji a nebojte se jet i z velké dálky. Stojí to za to!
  Děkuji za super den ?

 48. Byla to výživná sobota. Od správného „dávkování“ hlavních makroživin, přes různé další praktické info o mikro živinách a vitamínech, až k radám pro správnou výživu při různých druzích tréninků. Vše zakončeno velmi obsáhlou částí o suplementech a doplňcích stravy pro lepší sportovní výkon.
  Kurz všem doporučuji. Je zaměřen na sportovní praxi. Děkuji Ivo!

 49. Podle mne absolutně topp kurz na jaký můžete v Česku narazit.
  Lektora Iva je velká kapacita nejen o hledně sportovní výživy.

  Proč vše dělat jen na půl..? V dobré víře sportovat, utrácet spousty peněz za doplňky a přitom neůmyslně tělu jen škodit. Nechte si ujasnit problematiku sportovní výživy na pravou míru, a vyběhněte ze skupiny hoby sportovců vstříc těm nejvyšším výzvám.

 50. Děkuji lektorce Ivě za skvělý kurz včetně závěrečného semináře. Pokud to se sportem a vlastním zdravím myslíte vážně, tak do toho běžte. Iva během celodenního semináře sithla probrat skripta, jak se správně stravovat a následně se zaměřila na výživové doplňky při sportu. Kurz byl zakončen částí o bylinkách a jak se s nimi dá podpořit funkčnost těla. Za mě TOP!

 51. Chtěla bych poděkovat za skvělý kurz a perfektní seminář, kde si člověk kompletně ucelí vše ohledně sportu a stravy. Děkuji za inspiraci a motivaci. TOP a doporučuji!

 52. Faktu super kurz, zajímavý, poučný, zábavný, je vidět, že Iva ví, o čem mluví. Doporučuji všem, i když třeba nesportujete. Získáte spoustu zajímavých informací o výživě.

 53. Chtěl bych ještě jednou moc poděkovat za skvělý kurz, kde byl perfektní přístup lektorky Ivy, která je opravdovým profíkem v oboru a má velké množství zkušeností. Dozvěděl jsem se mnoho nových informací. Všem kurz doporučuji!

 54. Perfektní kurz od perfektní školitelky. Mně osobně se konečně propojily informace z oblasti zdravé výživy s fungováním těla. Kurz byl pojatý velmi pěkně a pochopitelně. Každá minuta byla „narvaná“ zajímavými a praktickými informacemi. Mohu vřele doporučit! Ještě jednou díky, Ivo.

 55. Utřídil jsem si dosavadní a dozvěděl mnohé nové, zajímavé informace. Podáno Ivou fundovaně a zároveň přístupnou formou.

 56. S kurzem jsem byla maximálně spokojená! Příjemné prostředí, příjemná lektorka. Vše bylo lidsky řečeno, žádné složité a neznámé termíny a líbilo se mi hlavně propojení s praxí a běžným životem. Mé zmatené znalosti se mi konečně propojily a po absolvování kurzu mohu už říct, že chápu fungování tělo-jídlo- pohyb. Mile mě překvapila i názorná ukázka některých suplementů a k tomu i komentář, které seženeme levněji nebo které si dokonce můžeme udělat doma sami a nevyhazovat peníze za značku. Ještě jednou děkuji!

 57. Moc děkuji Ivo za skvělě vedený seminář zahrnující spousty informací, které pochopí i laik 🙂 …konečně mám správně zařazené informace o sounáležitosti stravy a pohybu 🙂

 58. Naprosta spokojenost,mohu jen doporucit.Nikdy mi zadny kurz tolik nedal a taky tak rychle neutekl.Skvela lektorka.Ivco,mohla bych te poslouchat porad a porad.Tesim se na dalsi Tve seminare:-)

 59. Ivo, děkuji za velmi inspirativní kurz. Zejména bych vyzvedl skvělé podání jednoduchou a srozumitelnou formou, která pomůže s orientací v záplavě informací, které se na nás ze všech stran hrnou.

 60. Ivo, děkuji. Velmi přínosný kurz. Dozvěděla jsem se kdy a co jíst a čemu se vyvarovat. Srozumitelně podané a užitečné informace. jsem moc ráda, že jsem s mohla zúčastnit. Děkuji, Ivo.

 61. Výborný kurz, jsem moc spokojená jak se zaslanými materiály, tak Ivy přístupem a „přednáškou“. Informace podané jednoduchou logickou formou, spousta nových informací a zejména přínosných. Mohu jenom doporučit, jak začátečníkům, tak i pokročilým a těším se na další její kurzy.

 62. Bylo to naprosto skvělý a splnilo to moje očekávání. 🙂 Potřebovala jsem si utřídit informace a jsem moc ráda, že jsem si díky Ivce konečně udělala svůj náhled na výživu jako takovou. Bez zbytečného počítání kalorií. Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat a budu doporučovat dál! ❤?

 63. Kurz je velmi přínosný – dobře strukturovaný a velmi srozumitelný hlavně pro začátečníky a laiky i pro znalejší jedince.
  Doporučuji všem, kteří se potřebují dozvědět, popř. si utřídit znalosti co, kdy a jak jíst, k čemu jaká potravina nebo suplement přesně slouží, čeho se vyvarovat, apod.
  Iva je skvělá pedagožka, věci podává jasně, srozumitelně a zábavnou formou.
  Jsem ráda, že jsem na kurz šla. Díky informací, které jsem se tam dozvěděla se mi zlepšila forma.
  Ivo, moc díky!
  Terka z kurzu 04.02.2018

 64. Seminář byl perfektní. Domů jsem odcházela nadšená s hlavou plnou cenných informací. Musím říct, že mi to pomohlo odhalit chyby, kterých se dopoustím a nakoplo mě to dál na sobě pracovat!!

 65. Kurz všem doporučuji, byl přínosný a uvažuji i o pokračování kurzu…
  Každý, kdo chce pro sebe něco udělat, či se jen inspirovat, je na správném místě:-)
  Děkuji Ivčo 🙂

 66. Kurz Sportovní výživy pod vedením paní Ivy je skvělý..Nové poznatky, které jsem se na kurzu dozvěděla uvedu hned do praxe a věřím, že mé výsledky půjdou rychle nahoru 🙂 Kurz doporučuji začátečníkům i pokročilým je vedený pro obě skupiny. Informací je na kurzu mnoho a každý si odnese to co potřebuje znát ať už se jedná o budování svalové hmoty, získání síly, rýsování, hubnutí či získání přehledu o potravinových doplňcích, výživě. Takže velmi ráda Doporučuji! 🙂

 67. Naprostá bomba! Jsem nadšená, vynikající seminář i skripta. Paní Iva naprostá profesionálka s lidským přístup, vše skvěle vysvětlila. Opravdu doporučuji všem, kteří chtějí mít konečně jasno.
  Děkuji Ivi ♥

 68. Seminář byl skvělej, skripta obsáhlá, kantorka sympatická a informací spoustu, ale hlavně si člověk dá tak nějak ty věci dohromady. Teď už to jen postupně vše implementovat, takže je na čem dělat 😀
  Díky za skvělej kurz!

 69. Ivo děkuji moc za všechny informace ,úžasný výklad ,přístup a příjemnou atmosféru .Všem vřele doporučuji ??.

 70. Z kurzu jsem byla naprosto nadšená. Iva skvěle a srozumitelně vše vysvětlí. Na kurzu byla skvělá atmosféra. Moc všem či chtějí zhubnout nebo se posunout dal ve svých sportovních výsledcích kurz moc doporučuji ????

 71. Seminář mě mile překvapil hloukou problematiky a jednoduchostí jejího podání. Konečně jsem pochopil některé souvislosti, které jsem neviděl.
  Seminář velice doporučuji.

 72. Vše perfektně a logicky vysvětleno, mnoho věcí jsem si ujasnila.
  Kurz probíhal v příjemné atmosféře.
  Super byla i možnost ochutnávání různých doplňků stravy.
  Kurz splnil ještě více, než jsem čekala.
  Určitě doporučuji, lektorka je opravdu profík.
  Díky Ivo!

 73. I ja kurz vsem vrele doporucuju. At uz chcete hubnout, nabirat nebo proste jen zit zdraveji. Jednoduse vysvetleno, na vsechny nase dotazy byla Iva schopna odpovedet, poradit. A hlavne- jeji rady jsou opravdu z praxe a ne jen nekde nactene! Seminar trval asi 8h, me to prislo jako dve 🙂

 74. Absolutní bomba. Urovnala jsem si nesrovnalosti ktere jsem potrebovala a dozvedela se spoustu noveho. Moc vsem doporucuji.

 75. Uzasny kurz, velmi zabavnou a srozumitelnou formou podany veskere informace tak, ze i laik je schopen se v problematice a principech vyzivy a sportovni vyzivy zorientovat. Ocenuji take obrovske mnozstvi materialu, ktere nam Iva zaslala nejen predem, ale i po skonceni kurzu. Velmi prijemne straveny den. Mohu jen pochvalit a doporucit!!! Dekuji.

 76. Dekuji za krasny den plny novych informaci a poznatku. Jsem plna dojmu a vse si rovnam v hlave, protoze mi tam doposud byla vtloukána jiná teorie stravování.Kurz mohu vsem vrele doporucit, jsem rada,ze jsme se dozvedeli i to, jak kombinovat stravu a trenink.Hezky den……

 77. Kurz mě nadchl; obrovské množství užitečných informací podáno přístupně a lidsky + podpora ve formě skript a dalšího návazného čtení, nemluvě o názorné demonstraci a možnosti ochutnávky doplňků. Investice, která se rozhodně vyplatila. Ivo, děkuji!

 78. Kurz doporucuji pro jeho prakticnost a realnou moznost aplikace nauceneho v beznem zivote. Konecne se mi potvrdilo to,ze pocitat kalorie je proste blbost a staci zapojit selsky rozum! Za me velmi prinosny seminar a Ive patri velke dik,ze sve znalosti predava dal 😉

 79. Ahoj, velice a vřele doporučuji!!;) takové množství informací, které jsou vám logicky podány, s názornými příklady, odkazy, radami, jsem nikdy nikde nedostala. Takže děkuji moc Ivě Kubešové 🙂

 80. Chci moc poděkovat Ivě za parádní kurz. Příjemná a lidská forma kurzu, kde je vám logicky vysvětleno co a jak. Na netu najdete všechno, ale tady po tom kurzu se vám spojí ty nitky a dozvíte se co, jak a proč spojí se vám to a tam kde si člověk nevěděl rady a tápal, tak má najednou jasno. Bezvadně strávený den, lektorka super. Ještě jednou díky.

 81. Moc děkuji za kurz, byl úplně super. Informace byly přesně to, co jsem potřebovala. Lektorka Iva byla perfektní a zodpověděla účastníkům všechny dotazy. Doporučuji.

 82. Super, kurz. Vše velmi dobře a srozumitelně a vtipně vysvětleno. Výborné materiály a spoustu odkazů. Ivě, za tento kurz moc děkuji.

 83. Perfektní kurz, který trval více jak 6 hodin a velmi rychle utekl. Byl velmi záživný, spousty informací, jak ústních tak písemných (materiály), včetně odkazů na zajímavé stránky (články). Už se dostavily i první mé úspěchy v hubnutí. Informace mi také pomohu ve výživě mých sportujících dětí. Za vše děkuji!

 84. Kurz sportovní výživy bych doporučil nejen sportovcům, ale všem lidem, kteří mají zájem dozvědět se více o správném stravování a chtějí být zodpovědní za své zdraví. V žádném případě se nejedná o univerzální sestavování jídelníčku, ale naopak nabádá jedince ke kreativitě. Obklopuje nás řada knih se všeobecnými stravovacími doporučeními, ale žádná z nich se nezaměřuje na drobné chyby, které nás mohou limitovat v běžném životě, ale i při sportovních výkonech. V případě Ivy Kubešové je vidět, že ví, o čem mluví a prezentuje fakta na základě prožité zkušenosti, což přidává na důvěryhodnosti. Oceňuji velmi přátelský přístup a komplexní pojetí výživy a člověka.

 85. Velice dobře postavený kurz se spoustou praktických a užitečných informací. Moc se mi líbilo, že Iva má kurz založený na tom, jak naučit člověka logicky a jednoduše uvažovat o tom co jí a zaměřit se na to podstatné. A navíc vše vtipně a záživně pojato.

 86. Doporučuji! Lektorka Iva ví, o čem mluví. Vyzařuje z ní zjevná osobní zkušenost korigovaná dalšími běžci. Iva se nebojí ani „extrémů“ typu vegani, ajurvéda apod. Vše moudře harmonizuje a komentuje. Utřídil jsem si a doplnil řadu poznatků jak pro našeho sportujícího juniora, tak pro sebe. Skvělá je zevrubná prezentace přípravků (zjevně nikoliv primárně reklamní). A pochopitelně jako užitečnou perličku pro nás starce oceňuji intermezzo na téma afrodiziaka 🙂 Suma sumárum – za jedna.

 87. Seminář rozhodně doporučuji. Odnesla jsem si z něj spoustu nových informací a poznatků, tipy na zajímavé doplňky stravy, bylinky, knihy. Iva je jako lektorka moc fajn – přirozená, milá, se smyslem pro humor umí podat vše důležité formou, kterou pochopí i naprostý laik 🙂 Byl to prima den nadupaný informacemi. Zvažuji pokračování, protože téma bylin, přírodních antibiotik a ajurvédy mě zaujalo. Líbilo se mi moc, že Iva necpe nikomu žádné produkty, ale nabízí i alternativy, kde pořídit či si připravit sám podobný přípravek. Za mě byl kurz na jedničku! Děkuji. Petra

 88. Za mě kurz naprosto skvělý, proto doporučuji všem. Iva vysvětlí vše logicky, jak to opravdu funguje bez zbytečného počítání a učení věcí nazpaměť, ještě k tomu je zábavná a seminář je o to hned příjemnější. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací ohledně výživy, zdravých doplňků, bylinek a knih.
  Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala, protože mi otevřel oči a nasměřoval mě jiným směrem – tím lepším, zdravějším. Děkuji, Petra

 89. Naprosto perfektni seminar! Prihlasila jsem se prakticky s nulovymi vedomostmi o sestavovani jidelnicku, suplementace apod. a odchazela jsem s tim,ze si umim pripravit pred i po treninkovy plan.
  Kurz je veden srozumitelnou a zabavnou formou. Za me velky dik!

 90. Ačkoli jsem na kurz šla již s celkem dobrým základem znalostí, byl pro mne velice přínosným a mohu jej jen doporučit! Forma podávání informací naprosto srozumitelná i pro úplné laiky a přístup Ivy Kubešové byl velmi vstřícný. Po skončení kurzu jsem měla pocit, že všechno je vlastně naprosto logické a do sebe krásně zapadá. Tak jak je možné, že se člověk nechával zmást takovým množstvím různých dezinformací v minulosti?
  Pokud stále tápete v problematice výživy, pak je kurz ideálním řešením. Děkuji!

 91. Absolvováním kurzu jsem získala praktické informace, rady i doporučení. Jsem ráda, že jsem měla tuto možnost. Utřídila jsem si hodně souvislostí a nastartovalo mne to, jak dál a lépe. Určitě mnoho z toho využiji. 😉
  Děkuji Ivě i naší skupině za sdílení a inspirativní neděli 🙂
  Jana

 92. Seminář byl obsáhlý, skripta vyčerpávající. Pomohl mi jisté věci ujasnit, nové objevit, pochopit načasování a komplexnost pro sestavování jídelníčku. Odnesla jsem si přesně to, co jsem potřebovala. Líbí se mi, že Iva zahrnuje trochu Ayurvedy a somatotypy, to pomáhá taky hodně věcí objasnit a byla řeč i o bylinkách. Pro mě dobrá investice, mám se od čeho odpíchnout, jupí! 🙂

 93. Děkuji Ivě za seminář, přátelskou atmosféru a spoustu smysluplných informací. Těším se na pokračování.

 94. Velice dobrý seminář se spoustou praktických a užitečných informací. Bylo to moc fajn. Ivě děkuji, za vstřícnost, jednoduchost a srozumitelnost. Vše vtipně podáváno a záživně předáváno.

 95. Hodnocení píšu s odstupem času a musím napsat, co se mi potvrdilo – jako začátečníkovi mi dal seminář prvotní impulz a směr o výživě a energii versus sport. V tom mi hodně pomohl. Iva je opravdu zkušená a vtipná školitelka. I ten kdo chce pojmout kurz jako racionální náhled na zdravé stravování jako takové dostane mnoho informací.

 96. Především chci Ivě poděkovat za výborný a přátelský přístup vedení semináře. Jela jsem vyloženě na tento typ kurzu poprvé a musím jen doporučit těm, kteří si chtějí utřídit vše o zdravém stravování a hlavně naučit se jak tělo funguje. CO-KDY a PROČ kam zařadit do jídelníčku. Odjížděla jsem s hlavou nafouklou jako balón plnou nových informací a teď je na mě, jak se k tomu člověk postaví a určitě znovu otevřít skripta, poznámky, naučit se ve všem zorientovat,pořádně své tělo poznat a dát mu to nejlepší.

 97. Velmi hezky přednesený a přínosný kurz. Skripta velmi dobře napsaná, přístup Ivy velmi vstřícný.
  Děkuji za spoustu nových informací nejen o tom jak tělo funguje, ale i o stravě před a po tréninku.

 98. Moc děkuji za bezva kurz. Dozvěděla jsem se hodně nových věcí. Iva je velmi milá a sympatická paní, která má přehled a ví o čem mluví.

 99. Iva je normální ženská, která s Vámi mluví lidskou řečí, takže všemu skvěle porozmíte, nevnucuje žádné drahé doplňky, spíše naopak často navrhuje levnější variatny doplňků a přírodnější cestu. Za mě spokojenost a splněna má očekávání od kurzu.

 100. Plnohodnotně strávená sobota. Paní Iva je profesionálka a ví o čem mluví. Jako sportovec se o výživu zajímám dlouhodobě, ale na kurzu jsem se dozvěděl spoustu nových informací. Za mě palec nahoru.

 101. Kurz předčil mé očekávání, jeho absolvování mohu všem jen doporučit. Prezentace Ivy Kubešové byla úžasná, nabídla nám nepřeberné množství užitečných informací (nejen z oblasti sportovní výživy), velmi často podaných humornou formou, hltala jsem každé její slovo;-) Je to profesionálka, která necituje naučené fráze z literatury a internetu, ale nabízí znalosti a zkušenosti z běžného života.
  Rovněž oceňuji také obrovské množství materiálů, které nám Iva zaslala nejen před konáním kurzu, ale také po něm. Ještě jednou moc děkuji za velmi příjemně strávený den.

 102. Co jiného napsat než super…Iva je velice pozitivní člověk, který do vás nalije energii a ještě vás u toho pobaví. Kurz předčil mé očekávaní. Dozvíte se spoustu rad, tipů a všeho okolo stravování. Můžu s jistotou napsat, že peníze za kurz určitě nepatří do šuplíku „vyhozené“.

 103. Ahoj všem, mohu jednoznačně doporučit. Kurz byl skvélý, Iva je opravdu úžasná a musím říci, že způsob vedení celého kurzu předčil mé očekávávní a konečně jsem se dozvěděla mnoho užitečných a věřím i fungujících znalostí ohledně stravování a to vše srozumitelně. Vím, že se budu muset ještě hodně učit se všemi získanými informacemi pracovat, abych mohla funkce těla využít plnohodnotně.
  Díky a více takových lidí, jako jsi, Ivo, Ty.
  Už teď se těším na další pokračovací kurz o bylinkách.

 104. Trosku jsem nevedela co očekávat, ale byla jsem velmi a velmi mile překvapena..den plny užitečných informaci a odpovědi na moje otázky ohledně stravování a “diet”?? mužu rict, ze bych šla klidně znova, ptz tak vyborne vedeny kurz se jen tak nevidí..Všem doporučuji ať už se chcete jen tak dozvědět něco nového a nebo to jako já potřebujete, ať se hnete dal a vaše hubnutí není pokus omyl ?

 105. Zdravím 🙂 Musím uznat, že všechno bylo super. Vážne!! Perfekní výklad, projev, Iva prostě umí vše logicky vysvětlit a proto vám najednou bude dávat vše smysl. Byly mi v podstatě zodpovězeny všechny dotazy co jsem měla a vlastne to, pro co jsem tam šla. Hodně jsem se dozvěděla už se samotných skript, které jsou taky skvělé podané a určitě budu pokračovat dál v čtení publikací, které nám byly doporučeny.
  Každopádně určitě doporučuji všem, i těm, který s váhou problém nemáte už jenom z hlediska zdraví, protože vaše tělo je schránka, v který jste se narodili a aby vám co nejlíp sloužila po zbytek života, je důležité, aby jste věděli, co jíst a co dělat, aby jste se cítili dobře a fit! Ivo tobě moc děkuji a ostatním určitě doporučiji! 🙂

 106. Kurz mohu doporučit na 100% jak pro profesionály, tak i pro začátečníky. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací, které mě posunou vpřed. Iva byla celý den velmi pozitivní, zodpověděla všechny naše dotazy a hlavně nás motivovala k dalším novým akcím. Děkuji tímto a určitě si pohlídám další možnost setkání.

 107. Skvely kurz dekuji ! Doporucuji lidem co chteji porozumet potrebam sveho tela ! Bajecna lektorka. Kurz byl velmi srozumitelny. Uz ted se tesim na ten navazujici …

 108. Vědomosti, široký záběr předaných informací, osobní přístup, životní energie, vlastní názor, jednoduchost/selský rozum = srozumitelné pojetí v hodné pro začátečníky. Prostě kurz a přístup jak má být. Děkuji Ivě za předané informace a její přístup! Byla to velice motivační a příjemná sobota! 😉 Doporučuji všem, kdo si chtějí sami rozhodnout o tom co a kdy jíst… 🙂

 109. Tento kurz jsem měl absolvovat před 25 lety 🙂 Pro mě plno nových věcí, všechny ty informace, co jsem někde četl, se mi krásně srovnaly a hodně jsem toho konečně pochopil 🙂 A přístup Ivy? Pro mě, jako bývalého sportovce, úplně ideál – lidsky, srozumitelně, jednoduše…Díky za kurz 🙂

 110. Ahoj, bude tento kurz i v Brne? Pripadne mohli by jste mi doporucit u koho v Brne tento kurz absolvovat? Dekuji

  • Kurzy jsou zatím jen v Praze, ale z Brna k nám jezdí hodně studentů – čas i místo semináře jsou přizpůsobené pro mimopražské studenty. Bohužel o podobném kurzu v Brně nevím (většinou jsou to kurzy buď rekvalifikační,jejichž náplní je většinou jen propočítávání kalorií a makrosložek, nebo existují nějaké kurzy sportovní výživy, ale ty jsou hodně „osekané“ a za mě ne příliš přínosné.

 111. Je to týden, co jsem tento kurz absolvovala a nic jiného mi od té doby neběží hlavou. Kurz byl úžasný, báječný, kouzelný, neskutečně logický, srozumitelný a motivující jíst lépe a přitom se nestresovat kaloriemi a tabulkami. A lektorka – Iva….. úžasný člověk, co odpověděl úplně na vše.
  DĚKUJIIIII. Lenča S.

 112. během kurzu se člověk dozví srozumitelně informace o výživě, které jsou zásadní pro každého, kdo sportuje (i třeba jen na nízké výkonové úrovni). Moc děkuji. Vláďa

 113. Inspirativní kurz, skvěle a srozumitelně vysvětlené informace v otázkách výživy, jak ve skriptech, tak báječnou lektorkou Ivou Kubešovou. Vhodné pro sportovce i lidi, kterým není lhostejná správná životospráva. Moc děkuji!

 114. Kurz byl nabitý zajímavými informacemi, ze kterých si každý vybere to, co je pro něj nejdůležitější. Přínosem je jak srozumitelnost, tak vtipnost, se kterou je přednášen. Také poustu doplňků, o kterých se bude mluvit, můžete ochutnat, což je velké plus. Určitě jsem ráda, že jsem kurz absolvovala a děkuji za hezké strávení neděle!

 115. Kurz můžu jen vřele doporučt. Informací je hodně, ale rozhodně jsou užitečné a velmi praktické. A hlavně, Iva je umí podat v souvislostech, takže hodně věcí najednou dává smysl 🙂 Aspoň pro mne – sportovce laika. Moc děkuji!

 116. Děkuji moc Ivě za skvělý kurz, který vřele doporučuji. Během úvodní e-learningové fáze jsem se pomocí skript seznámil se základními principy nejen sportovní výživy i s pokročilými pravidly týkajícími se složení potravy, pitného režimu, doplňků a specifik sportovního tréninku a výživy. Již v rámci této fáze mi Iva velmi ochotně pomáhala a odpovídala obratem na moje všetečné dotazy. Výborný byl i závěrečný seminář, kde jsme si zopakovali základní pravidla, probrali jejich praktickou aplikaci a mohli se zeptat na jakékoliv otázky. Kurz doporučuji všem, kteří chtějí zlepšit své sportovní výsledky i těm, kteří si chtějí udělat jasno ve správné každodenní výživě.

 117. Kurz „nejen sportovní výživy“ rozhodně doporučuji, paní Eva má nezkutečný přehled, vysvětluje zážitkově,takže snadno k zapamatování a věci ( funkce těla) dává smysl a vše se najednou ukazuje logické a jasné. Uvažuji o dalších kurzech, za mě rozhodně ano tento kurz byl přínos

  • Kurz “ nejen sportovní výživy “ doporučuji . Dozvěděla jsem se spousty užitečných rad ohledně výživy jak pro sportovce, tak i pro člověka, který by se chtěl zdravě stravovat. Iva s námi měla úžasnou trpělivost , odpověděla nám na všechny otázky a vše nám do detailu a srozumitelně vysvětlila .
   Moc děkuji kurz byl prostě skvělý 🙂 .

 118. Kurz doporucuji, spousta informaci, materialu a vse srozumitelne vysvetlene. Poradila ohledne doplnkove vyzivy, Iva je velice lidska a vse podava jasne a vystizne :). Ucelila jsem si vedomosti o jidle, jak telo funguje a dozvedela hodne novych veci. Kurz byl opravdu skvely, jeste jednou diky :)!

 119. Obvykle přistupuji k podobným kursům a seminářům velmi obezřetně, ale tentokrát jsem velmi spokojený – jak s kvalitou i kvantitou předem zaslaných skript, tak i se samotným výkladem doplněným množstvím praktických příkladů a konkrétních vzorků. Iva přednáší srozumitelně a to, co říká, jí věříte. Teď už jen nabyté znalosti aplikovat na sobě a ověřit, že fungují. Kurs mohu s klidným svědomím doporučit.

 120. Na kurz jsem narazila náhodou a ani minutu jsem nelitovala,že jsem jej absolvovala.
  Tolik informací se na mě nahrnulo,že ještě teď,2 dny po kurzu mi hlavou neběží nic jiného.Vracím se k tématu, k otázkám,pročítám poznámky…..
  Pokud někdo chcete porozumět svému tělu,proč a co a jak funguje nebo svému tělu pomoct k lepšímu fungování popř. výkonům.jedinečná šance.
  Iva je skvělá,zahrne Vás neskutečným množstvím informací,které dávají souvislosti, s takovým množstvím rad a receptů….je to neskutečně energická ženská,která otevírá oči i srdce.
  Asi proto její název vystihuje BĚHEJ SRDCEM

 121. Kurz mohu jen doporučit. Člověk si krásně utřídí to, co už někde četl, anebo se dozví úplně nové věci a získá novou perspektivu a motivaci. Iva umí vše podat velmi srozumitelně a hlavně prakticky, což moc oceňuji. Ono publikací o výživa je na trhu celá řada, ale použít to všechno pak v praxi…:-). Osobně velmi kladně hodnotím i to, že Iva umí vždy nabídnout nějakou „zdravější“ alternativu oproti klasické sportovní výživě. Děkuji Ivě za rozšíření obzorů a úžasný přístup. Kurz byl moc fajn.

 122. Skvělé, velmi profesionální, zábavné. Sedm a půl hodiny uteklo jako nic a ani minutu jsme se nenudili. Po absolvování tohoto kurzu už je vše jenom na mě, na nás, na vás. Díky moc 🙂

 123. Z kurzu jsem moc byl nadšený paní Iva to měla profesionálníe zpracovány. Spoustu věcí který kdy človíček přečetl a slyšel bylo ve skutečnosti jinak a jsem moc rád že jsem kurz absolvoval a budu muset si spoustu věcí přehodnotit a pokračovat dál sám na sobě moc díky Ivě za cenné rady a zkušenosti s pozdravem Jiří vřele doporučuji tento kurz který je profesionálně zpracovány

 124. Velké poděkování Ivě, za skvěle vedený kurz, a to ne-knihovou podobou, ale vše z praxe, tyto informace jsou pro mě velmi cenné. Vyuka je vedena pohodově, s humorem, vše do puntíku vysvětleno. Kurz je i s ochutnávkou doporučovaných produktů. Tento nadstandardně vedený kurz vřele doporučuji VŠEM a Ivě ještě jednou děkuji. Jen tak dál! . Alena 🙂

 125. Toto je nejlepší investice, kterou jsem kdy pro sebe udělala. Z kurzu jsem odcházela nadšená, plná nových, velice užitečných informací. Spoustu věcí jsem si díky Ivě srovnala v hlavě. Musím říct, že Iva je velký profík v tom, co dělá a evidentně to nedělá jen dobře, ale i ráda. Kurz byl pro mě nejenom velice poučný, ale i zábavný, neboť Iva je živel. 🙂 Den s ní utekl tak rychle, že se mi ani nechtělo odejít. Mrzí mě jen, že jsem na Ivin kurz nenarazila dříve. Držím palce a přeji Ti mnoho spokojených studentů, Ivo! Ilona

 126. super, pro mě jako pro laika maximum podkladů, které mám napořád k dispozici a co mě zajímá do detailů, můžu kdykoli dohledat, logické a jasné, výklad jasný, recepty sobě na míru, které si už umím podle chuti doladit a myslím si, že je to 100x lepší než se jen objednat jako klient u běžného výživového poradce za xnásobnou cenu a viděla jsem, co si známá donesla domů, tabulky, grafy, % a trocha rad, které platí právě jen pro omezené období, než má člověk jiný věk, jiný pohyb, jiné zdravotní omezení… tak u tohoto kurzu to je jako nebe a dudy, pro mě byl tento nej nej nej… 🙂

 127. Seminář byl skvělý, dozvěděla jsem se mnoho užitečných informací a praktických rad ze světa zdravé výživy! Seminář byl díky Ivě příjemný, inspirační a motivační. Všem doporučuji a Ivě děkuji za skvěle strávený den;-)

 128. Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala a Ivu osobně poznala 🙂 Má spoustu znalostí s oblasti výživy, bylinek a fungování těla. Od začátku až do konce kurzu jsme se nenudili, kurz byl nabytý informacemi. Bylo to příjemné setkání a mohu jen doporučit.

 129. Skvěle vedený kurz! Iva má neskutečný přehled z oblasti výživy, bylinek a fungování těla. Určitě kurz doporučuji a jsem ráda, že jsem Ivu mohla poznat osobně:-)

 130. Skvělý kurz, ta cesta z Brna za to jednoznačně stála. Konečně se všechno, co jsem se doteď naučila z nejrůznějších zdrojů a měla v tom zmatek, spojilo dohromady a dává to smysl. K tomu rady navíc, které Iva dává po celý kurz, jsou přesně to, co mi doteď chybělo. Můžu jedině doporučit, já jsem si kurz moc užila.

 131. Iva je skvělá lektorka, má neuvěřitelný přehled a vše podává vtipnou a „stravitelnou“ formou. Hlavně zcela prakticky a srozumitelně. Líbilo se mi a budu ráda za další setkání ?. Kurz by měl absolvovat každý!

 132. Kurz je skvělý, předčil moje očekávání. Spousta zajímavých informací, které se spojí v celek, který konečně dává smysl. Už se těším na pokračování o bylinkách:-)

 133. Za mě kurz naprostá pecka!!! Doporučuji ho úplně všem – sportovcům i fyzicky neaktivním. Iva krásně a hlavně srozumitelně vysvětlí, co a jak v tělě funguje v souvislosti s pohybem i jídlem. Denně čteme spoustu obecných rad, které samy o sobě nefungují. Tento kurz Vám ale udělá jasno, protože Iva vše vysvětlí na konkrétních případech, Vy si vše spojíte dohromady a konečně bude vše do sebe zapadat. Konečně vím, co a kdy mám jíst, abych dosáhla svých cílů, jedla zdravě, chutně a cítila se dobře i po jídle? Takže za mě ? a 100% doporučuji.

 134. Měla jsem tu čest strávit den na kurzu s Ivou a musím říct, že mi konečně secvakaly všechny ty teoretické články o výživě a sportu. Sice v současné době moc necvičím (práce, dcera, rodina), ale Iva mě nakopla k akci. Nejenom v otázce sportu, ale i v normálních životních situacích, kdy není třeba věšet si hlavu z každé ptákoviny, ale i ve špatných věcech hledat to dobré.
  Doporučuji všem, kteří tak nějak pořád tápete.

 135. Konečně se mi podařilo utřídit si informace o výživě, které jsem nabírala chaoticky a postupně z různých zdrojů, ale chyběl tomu ten zásadní díl, který vedl k pochopení principů – aha !!

 136. ***** minimálně 5 hvězdiček pro tento kurz. Velmi celistvý přístup založený na fyziologii lidského těla, která je prostě jasně daná. Žádné univerzální rady a osvědčené módní záležitosti. Po absolvování kurzů (i ten o bylinkách je úžasný) mám jistotu, jak dát tělu přesně to, co potřebuje pro optimální výkon a zdraví vůbec. Asi už se žádného dalšího kurzu o výživě nezúčastním..:-)

 137. Výborný kurz, všem doporučuji. Ucelíte si informace, dozvíte se, čemu se vyvarovat, co hledat na etiketach a mnohem víc.. Pecka ?

 138. Velice dekuji za kurz, na ktery jsem mela jit pred 20 lety minimalne.? Doporucuji tento kurz úplně všem, takove know-how asi nikde na jednom miste nenajdete, a který Vám může zmenit zasadne zivot.?‍♀️
  Těším se timto na další kurz a preji hodně úspěchů ?

 139. Vynikajici kurz nabity informacemi podanych charismatickym zpusobem, takze se ani minutu nenudite. Navic systematicky utridene, mate v hlave skutecne jasno. Iva ma dar ucit.

 140. Seminár som obsolvovala v marci 2019. Bola som spokojná s materiálmi poslanými pred prezenčným seminárom. Tie Vás uvedú do témy a na seminári sa dozviete viac o doplnkoch stravy, ich správnej kombinácii, ale hlavne, kedy sa cukry premieňajú na tuky, kedy nie a pod. Keď to logicky pochopíte, nie je potrebné otrocky počítať kalórie. Prezentujúca celý deň usilovne vysvetľovala, my študenti sme to celé pozitívne vnímali a verím, že si odnesieme veľa z prezentovaného aj do praxe. Ešte raz vďaka.

 141. Kurz určitě doporučuji všem, kdo chtějí opravdu znát své tělo a dopřát mu jen to nej 🙂 pomohl mi zorientovat se co se týče stravy i pohybu 😉 byl pro mne velikým přínosem a teď už se postava rýsuje jedna báseň 🙂

 142. Kurz mě nadchl, pomohl mi utřídit si informace a souvislosti o stravě i o tom, jak tělo funguje při tělesné i duševní zátěži, jak reaguje na jednotlivé složky potravy a také, jak lze pomocí vhodné výživy ovlivnit fungování organismu. Velmi mě zaujal i výklad o doplňcích stravy. Iva je výborná lektorka, která umí poutavě vyprávět a zaujmout po celou dobu trvání kurzu. Škoda, že se tyto informace nedozvídají už žáci na základních školách, určitě by to mnohým z nich pomohlo. Děkuji

 143. Kurz výživy nejen pro sportovce byl pro mě opravdu velice přínosný. Ujasnil mi, co a kdy jíst v tréninkové dny a také, jak je důležité relaxovat 🙂 Doporučuji všem, kteří tápou v množství informací, které se na ně valí ze všech stran a nevědí, čemu mohou věřit. Kurzem nás provedla úžasná Ivča Kubešová, které tímto moc děkuji za úžasnou osvětu a rady.

 144. Kurz hodnotím jako jeden z nejlepších, který jsem navštívila. Informace byly podány poutavou a srozumitelnou formou. Jde vidět, že lektorka Iva to dělá s radostí a baví ji předávat informace dál. Kurz mě velmi obohatil a pomohl mi urovnat chaotické informace, které se objevují všude kolem nás. Určitě se budu snažit takto velmi jednoduchou formu stravování šířit dál. Návštěvu kurzu rozhodně doporučuji všem, kteří se zajímají alespoň trochu o své zdraví a nechtějí žít ve stresu z toho co a kolikrát denně jíst.

 145. Za dlouhou dobu jeden z nejlepších kurzů, který jsem absolvovala. Velmi zajímavé a věcné informace, perfektně podané Ivou Kubešovou.

 146. Kurz doporučuji všem, od trenérů přes sportovce až po nás „obyčejné“, kterým každý radí, jak zhubnout nebo cvičit. Informace, které většinou máte, si poskládáte do logického celku, a navíc poznáte ženskou, která si v on-line době vystačí s fixou a tabulí, a vy se v pět divíte, že už je konec.

 147. Kurz doporučuji všem kdo je ztracen v přemíře informací z internetu, i to co si myslíte, že musí být pravda, když se to všude říká a píše, úplně tak pravdou být nemusí, kurz mi otevřel oči, již se nebudu upínat na informace z internetových článků a raději si otevřu knížku. Pani Kubešová se velmi dobře poslouchá, jde vidět, že ví o čem mluví a má velmi zdravý pohled na celou tuto problematiku. Kurz mi dal hodně důležitých informací, které jsem doposud ještě nevěděla a naučil mě pochopit, jak to celé funguje. Pokud se chcete dostat z kolotoče všech informací, názorů a rádoby online výživových „specialistů“ vřele doporučuji.

 148. Kurz byl opravdu výborný, přehledný a získala jsem skvělý přehled ohledně výživy a dalších supplementů. Už se těším na pokračující kurz a to o bylinkách a koření! Všem vřele doporučuji !!!!!!

 149. Velice příjemně strávený čas. Dozvěděla jsem se spoustu pro mě užitečných informací podaných velice srozumitelnou a často i vtipnou formou i pro mě (naprostého laika v oblasti výživy). Iva je moc příjemný a zajímavý člověk, takže ten jeden den v její společnosti utekl až příliš rychle. Uvažuji o navazujícím kurzu o bylinkách a doplňcích stravy. DOPORUČUJI!

 150. Super kurz. Iva je skvělá, vysvětlila všechno tak jak je a ne moc složitě aji pro lajky. Dozvěděl jsem se plno věcí které jsem dělal špatně v tréniku a proto jsem se nezlepšoval ale po kurzu už vím přesně jak to všechno vylepšit. Moc dekuji za kurz a VŠEM doporučuji. 🙂

 151. Bylo to fajn, zjistila jsem, co delam spatne a jak to uplne jednoduse zlepsit. Seminar vedla Iva skvele, nazorne, vsechno dulezite jsme probrali a pochopili, vsechny mozne (i nemozne :-D) postupy, jak dosahnout toho, co sami od sebe chceme. Resili jsme konkretni pripady. Bylo to velmi prinosne. Dekuji

 152. Chtěla bych Ivě moc poděkovat za skvěle vedený kurz plný opravdu užitečných informací. Z tohoto kurzu jsem si totiž odnesla spoustu popsaných listů – což samo o sobě nic neznamená, ale…jsou to listy popsané informacemi, které mají jasnou strukturu, což mi pomohlo získat vhled a které opravdu využiji, a to všechny. Zrovna tak děkuji za příjemnou atmosféru!

 153. Kurz jsem absolvovala včera (27.4.2019). Jsem plná dojmů a nadšení. Iva je úžasná, neskutečný přehled, lidský přístup i podání. Vřele všem doporučuji!!!
  Dnes už jsem plno rad využila na sobě, pár věcí poradila klientům alpinningu, kde jsem instruktorem a vlastně i díky tomuto sportu a častých otázek cvičenců na stravu, jsem se na kurz vrhla.

 154. Ivo, moc děkuji za cenné rady, „české“ vysvětlení věděckých pojmů, za skvělou atmosféru a prima strávenu neděli

 155. Asi jsem na tento kurz měl zajet dříve. Ale ještě není pozdě začít dělat věci dobře (nebo aspoň lépe). Problematika zdravé stravy podaná v přehledné formě s následným pokračováním v podobě výběru toho nejzajímavějšího z nepřehledné džungle (nejen sportovních) doplňků stravy. Během včerejška jsem si trochu utřídil své poznámky a už prvních pár drobností začal uvádět do praxe. Větší část kurzu bych ale neváhal doporučit i nesportovcům. Když v oblasti zdravé stravy začnete hledat na internetu, tak spíš zabloudíte. Tady jdou informace v logické posloupnosti, takže lépe dávají smysl. Kvalitně zabitá sobota 🙂

 156. Kurz je naprosto super! Díky němu mám jednoduchý přehled, co a kdy jíst. Objevila jsem chyby, které ve výživě dělám. Dostala jsem spoustu tipů. Jsem nadšená! Díky, Ivo!

 157. Tenhle kurz vřele doporučuji sportocum i nesportovcum. Díky kurzu jsem si uvědomila co a kde dělam špatně a dnes jsem to začla praktikovat v praxi. Děkuji moc i za vysvětlení subelemetun a bylinek. Děkuji a těším se na další milé shledání 🙂

  • Ivo, moc děkuji za příjemný a užitečně strávený den, dozvěděla jsem se spoustu nových a užitečných rad, o kterých jsem do dnešního dne neměla ani tušení. Jsem opravdu nadšená a mohu vřele doporučit!!! 🙂

 158. Paráda! Skripta i kurz nemají chybu! Občas si jdu zaběhat, občas na kolo nebo do bazénu. Prostě žádný vrcholový sportovec nejsem, ale říkala jsem si, že by bylo docela fajn zjistit, k čemu vlastně všichni pijí protejňáky a jonťáky, proč moje sestra nemůže zhubnout, i když se hýbe stejně jako já… Díky Ivě už vím (nebo jsem alespoň na dobré cestě 🙂 ) a jsem nadšená! Můžu všem jen doporučit! 😉

 159. Kurz měl jednu zásadní vadu – seminář trval pouze jeden jediný den!!!
  Vše ostatní bylo bez chyb a Iva je úžasná. Vysvětlila vše potřebné tak, aby to pochopil úplně každý.
  Díky moc, Ivo!!!

 160. Skvělý kurz, který je prakticky orientovaný a probíhá v přátelském prostředí. Rozhodně jsem se dozvěděl spoustu užitečných informací, na nichž lze stavět a s nimiž se lze lépe orientovat v záplavě různých suplementů, přípravků a rad. Děkuji za příjemně strávenou sobotu.

 161. Super kurz, zejména pro pochopení, jak tělo z hlediska výživy funguje při sportu, ale i v běžném životě. Iva je moc milá, ochotná a vše srozumitelně vysvětluje. Navíc dá výborné rady k suplementům i jak si je vyrobit (levněji) doma. Určitě moc přínosný kurz!

 162. Výborně vedený kurz plný informací, které Iva umí podat opravdu srozumitelně a hlavně propojit všechny souvislosti a já mám konečně pocit, že všechny díly skládačky zapadly na své místo. Moc děkuji!

 163. Velmi doporučuji. Jde vidět, že paní Iva mluví ze zkušeností, má na vše svůj vlastní pohled a vše podá logicky a srozumitelně i pro lajky.
  Přednáška mě nadchla a i díky ní se o to co jíme budu více zajímat.
  Děkuji

 164. Kurz byl skvělý, předčil moje očekávání. Spousta zajímavých informací, nejen o sportovní výživě, doplňcích stravy, ale i o bylinkách. Jejich účincích na naše zdraví. Léčbě nachlazení a podobně.

 165. Kurz je vážně skvělý. Člověk po celém dni odchází s hlavou plnou informací, ale kdyby trval kurz déle, rozhodně bych vydržela. Iva je moc příjemná, milá a ochotná vše znovu srozumitelně vysvětlit. Získala jsem spoustu skvělých tipů jak si upravit jídelníček. Doporučuji i všem nesportovcům. Kurz všem vřele doporučuji!!!

 166. Kurz byl super a souhlasím s Terezou v předchozím příspěvku – kdyby byl prezenční seminář delší (mám za to, že o prezenčním semináři hovoří) vydržel bych určitě až do konce ;-). Když jsem u toho semináře – dal mi odpovědi na otázky, které se objevily při čtení dodaných skript a teď, když si skripta znovu pročítám, tak už mi informace v nich uvedené dávají smysl. Je opravdu užitečné vědět, jak náš organismus funguje – o to snazší by pak mělo být mu jeho práci usnadňovat a ne komplikovat. Takže díky, Ivo.

 167. Řekla bych, že do tohohle kurzu se rozhodně vyplatí investovat! Úžasný přístup, zajímavé podání a hlavně pravdivé informace, které do sebe krásně zapadají. Konečně jsem si ujasnila, co vůbec znamenají všechny dost často používané pojmy, kterých je v oblasti výživy opravdu hafo a co má nebo nemá cenu řešit. Troufnu si i říct, že mi tenhle kurz přinesl mnohem víc, než by mi přinesl předražený rekvalifikační kurz, který by mě ve finále třeba ani nebavil.
  Moc děkuji!

 168. Informace jsou velmi srozumitelně podávané, vše logicky, jednoduše vysvětlené. Kurz je velmi poutavý od začátku až do konce, nabitý velkým množství zajímavých informací, rad a zkušeností. Nejen pro profi sportovce , ale i pro obyčejné “hobíky”, kteří se občas hýbou pro radost, a trošku je zajímají o stravování. Malá skupinka umožňuje zeptat se v průběhu na dotazy. Lektorka je neskutečně energická osoba, a je vidět, že ví o čem mluví. Ivo moc děkuji.

 169. Je to skvělý kurz, který rozhodně doporučuji! Je nabitý plno užitečnými informacemi. Lektorka je naprosto úžasná,vše srozumitelně vysvětluje, odpovídá na všechny dotazy a je opravdu vidět, že tomu rozumí a baví jí to. Ačkoli byl seminář pouze jeden den, dozvěděla jsem se toho tolik, že jsem naprosto spokojená.
  Moc děkuji!

 170. O stravování se zajímám už celkem dlouho, vyzkoušela jsem už řadu věcí, které jsem si dohledala v různých článcích na internetu. Ale teprve po absolvování tohoto kurzu jsem pochopila, jak vlastně náš organismus funguje, a jak bych s ním měla správně pracovat. Paní Iva úplně v pohodě ženská, která to dokázala srozumitelně vysvětlit a hlavně se u toho člověk nenudil. Mohla bych se tady rozepsat víc, ale lepší bude, když kurz absolvujete. Rozhodně všem doporučuji. Díky Ivo 🙂

 171. Kurz byl naprosto skvělý, po absolvování jsme myslela, že mi z těch informací praskne hlava 🙂 . Konečně mi začalo všechno do sebe zapadat. Přehodnotila jsem svou stravu (né že bych se stravovala nezdravě), vzala jsem si poznatky z kurzu a světe div se…již po týdnu se cítím o mnoho lépe a mé sportovní výkony ( jsem pouze hobík 🙂 ) byly nejlepší za poslední 4roky. Iva je moc příjemná a vše skvěle a logicky vysvětluje. Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila. Určitě všem doporučuji, jak sportovcům, tak laikům, co se zajímají o stravování. Takže, kdo váhá…jděte do toho, nebudete litovat. Ivo, díky moc i za všechny rady.

 172. Absolvoval jsem kurz 7.7.2019. Kurz naprosto předčil má očekávání. Iva je skvělá bytost, energická, milá. Všechno krásně vysvětlila, každému poradila, co je pro jeho sportovní zaměření nejlepší. Hltal jsem každé slovo a doma jsem pokračoval v samostudiu a na zítra mám připravený oběd plný barviček! 😀 Ještě jednou, Ivo, moc děkuji za tak skvělý přístup. Přátelský a zároveň profesionální. Ať se Vám daří a přeji mnoho úspěchů 🙂

 173. Ahoj,
  dnes jsem pdstoupila kurz, oceniuj velmi pozyitivny a ochotný přístup pani Ivy. Profik v kazdym bodu. Získala jsem odborné informace ktere jen tak v normálně dostupne literatury nenalezete. Co mnie prekavilo a taky muzu jen pozytyvne hodnotit moznost ochutnani doplnku stravy ?? Celkově jestli se váhate zda si kurz udelat tak nemate na nad čím rozmyslet, jen do toho.

 174. Dobrý den, kurz jsem absolvoval 13.7. a byl jsem velmi spokojen. Iva vše vysvětlila tak, že zakládní vztahy a vazby, co se týče stravování, šlo pochopit bez nutnosti vzdělání v tomto oboru. Bylo to přínosné a všem zájemcům o výživu kurz doporučuji. Petr Mikeska

 175. Dobrý den, kurz se mi moc líbil a přestože jsem Sportovní výživu už absolvovala vícekrát u jiných lektorů, tento mi přišel opravdu nejlepší. Ivča nám dala spoustu i vedlejších informací ohledně ájurvédy, bylinek apod. Moc děkuji. Všem moc doporučuji.
  Míša K.

 176. Skvěle strávený den se spoustou srozumitelných informací, které mi pomohli v lepším pochopení sebe sama a mého těla. Myslím že díky radám a tipům od Ivy se budu hodně posouvat dál, díky moc! Honza P.

 177. Jediná chyba byla ta, že jsem kurz neabsolvovala už mnohem dříve. Ucelený, srozumitelný přehled všeho, co potřebujete vědět o jídle a doplňcích, když chcete, aby vaše sportování bylo efektivnější. Vše navíc podáno inteligentni a vtipnou paní lektorkou, o které nebudete pochybovat, že problematice nerozumí. Jednoznačně to stojí za to:)..

 178. Kurs jsem absolvoval 7.7.2019. Hubnu cca 2 roky, začínal jsem na 153 kg, na jaře jsem se zastavil na 122 kg, a nešlo to dál dolů. Po tomto kursu jsem aplikoval jen nepatrnou část informací, které nám Iva předala velice jednoduchým a srozumitelným způsobem, a za 14 dnů jsou další 2 kg dole. Jooo, a jak říká Iva, UŽ NEJEDU NA BANÁNU, tréningy na K2-HIKING a ALPININGU jdou úplně samy.

 179. Ahoj všichni píšící i čtoucí. Vše pozitivní a podstatné bylo již, výše, řečeno. Pro mě, milovníka řízků a svíčkové, je to odrazový můstek, abych se ke svému tělu nechoval jako otrokář, ale jako zdatný mechanik. Přehršel informací a nechutných vzorků, na degustaci, je nesporným důkazem profesionality lektorky. Vřele doporučuji všem, neznalcům i zasvěceným. P.S. moje transformace trvá, ne čtyři, ale pátý rok, nevzal jsem v potaz to červené víno. Být chlapatější, pozval bych Tě na degustaci Moravských vzorků a jistě by nechyběla avokádová pěna. Díky za inspiraci, motivaci a čočka už klíčí.

 180. Výborný seminář opravdu s velkým množstvím informací.vrele bych doporučila.ja bych ho potřebovala slyšet ještě jednou,abych všechno absorbovala:))velmi dobrý přístup a perfektní přednášející:)

 181. Vynikající seminář.
  Vynikající lektor.
  Obrovská šíře vědomostí podaná jasným a srozumitelným jazykem.
  Ivo bravo,moc děkuji.

 182. Moc děkuji Ivě za skvělý seminář. Za mne naprosto nejlepší. Iva má neskutečné vědomosti, čerpá z praxe, uvádí příklady. Na cokoli se můžete v průběhu semináře zeptat. Byla jsem nadšená. Děkuji.

 183. Moc děkuji za úžasný a velmi poučný seminář…. Díky Ivče jsem všemu porozuměl a mnoho věci se přiučil. Pro mě jako běžce velmi cenné informace, které mohu využít nejenom v běžecké přípravě. Určitě seminář doporučuji 🙂

 184. Výborný seminář!
  Klidně bych si ho ještě jednou zopakovala. Spousta cenný informací, které se už teď snažím využívat pro svůj lepší sportovní výkon. Každopádně najde se tam každý, ať už laik a začátečník nebo profi sportovec.
  Vřele doporučuji!

 185. Když jsem šla na seminář, říkala jsem si, proboha co mě to napadlo se přihlásit. Je mi 56, vrcholový sportovec nejsem, sportovala jsem vždy jenom rekreačně. Ano, chci něco zhubnout, ale to asi nebude hlavní cíl tohoto kurzu.
  O to víc mě překvapilo, že jsem se konečně dozvěděla, jak to vlastně v tom našem těle funguje, proč nehubnu, jaké dělám chyby a jak je napravit. Takže kurz je opravdu pro každého. Jak již bylo psáno, všechno bylo srozumitelně vysvětleno, ochutnávali jsme, no prostě úžasné, skvělé.
  Ivě za to patří velký dík, je to opravdová profesionálka.

 186. Opravdu skvělý seminář pro KOHOKOLI. Přinesla jsem si jednotlivé dílky puzzle roztříštěných vědomostí o výživě, ale tam se mi to všechno složilo.
  Ivo, díky za přínosné informace a hlavně jejich utřídění! A hlavně díky za Tvůj normální a lidský přístup.
  Ať se Ti daří!
  Eva z Liberce 🙂

 187. Ivo,
  klobouk dolů, perfektní, profesionální,ale přitom lidský přístup.Konecne srozumitelně vysvětlené informace ,kterými je zvídavý člověk zaplaven .Bonus navíc ,příklady z praxe,Kdo si chce udělat jasno, nejen ve výživě ,určitě doporučuji,
  Ještě jednou velké díky Lea

 188. Skvělé, skvělé 👏🏻…nejlepší výživový kurz. Neskutečné množství informací naprosto perfektně vysvětlených. Nic lepšího tady není…Ivo, ještě jednou velké díky. A určitě se ještě potkáme 👍

 189. Kurz se mi líbil, skvělý, mohu jen doporučit. Iva PARÁDNĚ vše vysvětlila a to ve velmi přátelském prostředí .Já jsem nadšená!

 190. Perfektný kurz vhodný úplne pre každého a vynikajúci lektor.
  Jednoducho povedané a vysvetlené, človek si to vie dať hneď do súvislostí a ak sa aj niekde zasekene, je ochota vždy pomôcť a vysvetliť.
  Chcem poďakovať hlavne Iva Kubešová za tento skvelý kurz, kde som sa dozvedel množstvo nových informácií, utriedil si tie už nadobudnuté a získal celkový prehľad v oblasti výživy a stravovania ako v bežnom živote tak aj pre športový výkon.
  Určite odporúčam každému, kto sa zaujíma o zdravie a chce sa neustále posúvať a vzdelávať v tejto oblasti.

 191. Kurz je nabitý informacemi, a i když jsem tam šla jako naprostý laik, pochopila jsem, jak si poskládat správně každodenní stravu, jak jíst před během i po běhu. Díky kurzu jsem zjistila, kde a proč dělám ve stravování chybu i jak to napravit. Moc díky Ivě Kubešové za skvělý praktický výklad a za sdílení jejích ohromných znalostí a zkušeností.

 192. Bylo to skvělé a výživné. Dostala jsem co potřebovala a mnoho dalšího. Líbí se mi, pohled, přehled, zkušenost a zájem s jakým Iva pracuje. Jdu praktikovat :)) DÍKY!

 193. První kurz, kde vás opravdu naučí chápat principy fungování vašeho těla ve vztahu k výživě a sportu. Žádné tabulky, počítání, grafy, vážení nebo odměřování. Prostě selský rozum podložený vědeckými fakty. Jednoduché, efektivní, „blbuvzdorné“. Iva je velmi vzdělaná, přátelská, milá a zábavná. Kurz vám uteče jak nic a rozhodně vás naučí vše co slibuje a ještě něco navíc. Osm hodin semináře mi dalo v tomto směru víc než 6 let medicíny se všemi kurzy, knihami a články na internetu dohromady.
  Díky moc, těším se na kurz fytoterapie

 194. Kurz můžu rozhodně doporučit! V oblasti výživy a sportu už se pár let pohybuji, ale pořád mi něco nebylo jasné a až tady na kurzu jsem konečně dostala odpovědi na moje otázky. Pro mě bylo asi největším přínosem vysvětlení jaké jídlo jíst před tréninkem a po tréninku a hlavně vysvětlení PROČ a co to s tělem dělá. Když pak pochopíte základní principy, tak je to vlastně hrozně jednoduchý 🙂
  Dále také probrání všech možných druhů suplementace včetně ochutnávky – normálně bych si to všechno na slepo nekupovala, jen abych to ochutnala a tady jsem si mohla vyselektovat, co má pro mě smysl.
  A k lektorce – Iva je moc přátelská, milá a má skvělý přednes, ze kterého je cítit, že všemu co říká opravdu rozumí a věří. Ten den s ní strašně rychle utekl a musím ještě dodat, že obdivuji, jak dokáže v takovém tempu vykládat celý den bez přestávky a předat nám spoustu energie, byl to opravdu výkon a ještě jednou děkuji! 🙂

 195. Skvělý kurz, doporučuji všem. Kurz plný informací, naprosto skvělá lektorka Iva, která umí po celou dobu zaujmout, obohatí celý výklad o své zkušenosti z praxe a znalosti, které s elánem předává ostatním. Kurz splnil nad míru má očekávání, naprostá profesionalita. Děkuji Ivě za skvělý den, plný přínosných informací a super přátelské prostředí.

 196. Děkuji Ivě za úžasný vhled do tajů fungování sacharidů v našem těle. Naprosto dokonalý popis cestiček, kterými se všechny snědené (nejen) cukry vydávají, kam se schovávají na horší časy a kdy se vynořují z jakého šuplíku ??? To vše pro mne bylo konečně pochopení, proč i při pravidelném tvrdém tréninku nezhubnu. Už jsem chtěla nad sebou lámat hůl, ale díky semináři tomu dám ještě jednu šanci a těším se na výsledek:-)

  Pokud jde o doplňky, tak mě až šokovalo, jak mi mohou ne mé cestě za zhubnutím pomoci a že to nejsou jen jakési chemické preparáty, jak jsem je dodneška vnímala. Včetně toho jak jsou důležité při dietách, především ketodietách….

  Těším se, až všechny získané informace budu předávat nadšeně dále a že mám nyní s čím experimentovat. A také se těším, že si konečně zkusím sestavit svůj, opravdu svůj, jídelníček.

  A také se moc těším na další kurz a nové informace.

  ZÁVĚR? Rozhodně doporučuji všem, kteří sportují, kteří chtějí zhubnout či přibrat, prostě všem, kteří chtějí správně jíst a zdravě žít. 🙂 …

 197. Fantastický kurz, skutečný zážitek 🙂
  Pochopí i lajk, začátečník. Perfetně popsáno, když já, pochopila, tak už každý 😀
  Iva, symaptická, vtipná a velice ochotná…moudrá 🙂 , mohu kdykoliv napsat… moc milé.
  Kdo chce pochopit, měl by absolvovat… vážně Vám to otevře oči a uvidíte stejně jako já, nejedla jsem zas tak správně..a to jsem měla rady z fitek od trenérů, smutné !
  Ještě jednou moc děkuji.
  AŤ SE VÁM DAŘÍ <3

 198. Perfektní kurz pro všechny. Jak pro ty co úplně začínají (všechny základní informace se dozvíte), tak pro ty co už mají nějakou představu, ale potřebují doplnit spojitosti, vychytat nějaké chyby a tak nějak si to celé uspořádat, aby informace které se na nás valí že všech stran (některé jsou úplně zcestné, tak na ty zapomenout) začaly dávat komplexní smysl a mohly přinést výsledky.
  Dozvíte se veškeré informace o makro i mikro složkách, o tom jak tělo pracuje s přijatou potravou, jak pracovat s výživou s ohledem na sport (trénink, závod), co a kdy je a není potřeba suplementovat.
  Všechny informace Iva podává zábavně a hlavně srozumitelně.
  Tenhle kurz je opravdu super pro všechny, kteří chtějí pečovat o své tělo a zdraví. (Ať už je cílem zhubnout, posílit, zlepšit výkon, lépe regenerovat, celkově se cítit v lepší kondici.)
  Iva jako lektorka je úžasná, seminář utekl hrozně rychle. Žádná nuda a za ten jeden den se opravdu hodně naučíte.
  Ivo moc děkuji za tvou práci a hlavně chuť předávat dál informace.

 199. Tento kurz mi během jednoho dne dal opravdu hodně informaci. Jsem z něho opravdu nadšená a myslím, že jsem se dozvěděla zajímavé a užitečné věci ohledně zdravé výživy. Atmosféra byla velmi příjemná a přátelská. Pokud se chcete dozvědět zajímavé a užitečné věci ohledně zdravé výživy, tak doporučuji tento kurz absolvovat. Paní Ivě děkuji za opravdu výbornou přednášku a poskytnutí různých materiálu, které se mi budou do budoucna určitě hodit.

 200. Já se přidávám k množství pozitivních recenzí, byl to skutečně perfektní kurz.
  Iva pokryla všechny důležité oblasti výživy, co, kdy a kolik jíst, jak fungují různé metabolismy a vybavila nás obsáhlými skripty a hromadou materiálů a doporučení. Hlavně uceleně a logicky podala problematiku, která je na různých webech nebo v knížkách popsána jinak, takže v tom mám konečně pořádek:) Já bych doporučil kurz každému, komu záleží na svém zdraví, nikoliv pouze sportovcům

 201. Velmi zajímavý a naučný kurz, osobitý projev Ivy, který vás udrží ve střehu po celou dobu trvání. Spousta zajímavých a věcných informací jak z teorie, tak z praxe. Vřele doporučuji.

 202. Na setkání s Ivou jsme se s mojí dcerou velmi těšily a musím říct, že překonalo naše očekávání. Kurz byl připraven srdcem a hlavou. Předně byl připraven pro laiky, tedy terminologie a vedení kurzu bylo polopatické a snadno srozumitelné (jak říká Iva: jako pro moje „hokejky“ -). Iva se s námi nejprve seznámila a následně navázala stylem poryvu (byla to smrsť) přednášku, která nejenže měla logický koncept, ale zároveň korespondovala s našimi zájmy a dotazy. Přestože informací bylo přehršle, měli jsme šanci se orientovat. Pro mne nejpřínosnější informace: stravování a suplementy u sportovců, adaptogeny, typy sladidel, význam a poměry omega kyselin, význam půstů ve stravování, proč užívat koření a jeho účinky, inzulínová rezistence a vznik intolerance střev na potraviny. Ivě moc děkuji za otevření obzorů a vřele všem zájemcům o zdravé (rozumné) stravování doporučuji.

 203. Opravdu jen velmi zřídka se setkáme s informacemi týkajícími se problematiky navýšení svalového a jaterního glykogenu, což by mělo být podstatnou součástí tréninkového procesu a správného nastavení jídelníčku. Výživový kurz mohu jednoznačně doporučit, protože získáte cenné rady a pochopíte věcné souvislosti.

 204. Výborný kurz se skvělou lektorkou Ivou, která rozhodně ví o čem mluví a umí to i krásně vysvětlit úplnému laikovi. Seminář předčil moje očekávání, získala jsem spoustu cenných informací. Každému mohu jen doporučit.

 205. Problémem řady kurzů je nekonečná smršť informací, které si člověk vyslechne, hned zapomene a skripta založí. To není případ tohoto kurzu, během kterého člověk zažije řadu AHA!-momentů a domů si odnáší praktické a hned aplikovatelné postupy a rady. Ačkoli je vše vysvětleno pro praxi a jednoduché uplatnění, množství tipů, odkazů a podnětů je téměř nekonečné a proto si troufám říci, že kurs nabízí pro každého, ať už úplného nováčka nebo zkušeného sportovce něco. Ráda bych také vyzdvihla vstřícnost Ivy Kubešové, se kterou je velmi milé jak písemné, tak osobní jednání!

 206. Na tento kurz jsem se přihlásila, abych se dozvěděla, co dělám špatně a jak tělo funguje. Musím říci, že jsem opravdu spokojená, dozvěděla jsem se spoustu důležitých věcí, a informací. V menopauze jsem nabrala par kilo navíc a i když cvičím pravidelně, kila dolů nejdou, takže rozhodně vyzkouším. Iva Kubešová, srozumitelně a zábavnou formou vše vysvětlovala, zásobila nás řadou důležitých informaci, tipů a odkazů, jak správně sestavit jídelníček a čím doplnit, aby tělo fungovalo lépe, jak nastartovat spalování z vlastních zdrojů, zrychlit metabolismus. Jak třeba podpořit Imunitu. Takže opravdu nelituji, že jsem tento kurz absolvovala. Vřele doporučuji všem, kdo chtějí se sebou něco dělat..
  Děkuji Ivo 🙂 a SUPER!!

 207. Přestaňte tápat, experimentovat a lámat si hlavu jak, co a kdy jíst , či pít, na kurzu vše pochopíte snadno a rychle. Ivi díky moc za tvůj lidský přístup i polopatické vysvětlení, díky kterému to pochopí i blondýna 🙂

 208. Za mě velmi dobré naprosto všechno. Kurz je i pro úplného laika. Iva vysvětluje vše tzv. „pro blbce“ a pochopí to opravdu každý. Rozšíří Vám obzory a také změní pohled na dosavadní životosprávu a otevře oči. Dnešní doba je nevyzpytatelná a kurz mohu doporučit opravdu každému.

 209. Kurz sportovní výživy předčil mé očekávání!
  Otevřel mi dveře do nového světa. Iva Kubešová srozumitelně a logicky vysvětluje fungování lidského těla, zpracování a využití stravy, možnosti vylepšení fungovaní těla pomoci vhodné skladby živin a suplementů. Myšlenka metabolické flexibility mě nadchla nejvíce ! Extra užitečná byla pro mě i oblast adaptogenů – bylin, hub a čajů.
  Iva přednáší tak poutavě, že celodenní kurz utekl jak voda a těžko se mi loučilo.

 210. Opravdu skvělý kurz! Doporučila bych každému, kdo tápe v tom, jak se dneska správně stravovat. Ať je sportovec nebo nesportovec, nebo má třeba i nějaké zdravotní potíže. Člověk si vše od základu nejprve projde ve skriptech, a pak znovu během jednodenního semináře. Seminář byl pro mě na kurzu asi to nejpřínosnější a fakt mě bavil od začátku do konce. Je až neuvěřitelné, co všechno se během toho jednoho dne stihne. Iva je báječná lektorka a ty kvanta informací dokáže skvěle podat a vysvětlit. Konečně jsem se začala orientovat v tom kdy co jíst. A nejvíce se mi na kurzu líbí to, že není jen o tom jak zhubnout nebo nabrat svaly, ale hlavně o způsobu stravování, který vede k dlouhodobému zdraví celého organismu a prevenci nemocí.

 211. Úroveň semináře mě velmi příjemně překvapila. Lektorka Iva ho vedla tak poutavým způsobem, že jsem byl po celou dobu koncentrován. Naprosto srozumitelnou formou jsem obdržel veškeré potřebné informace. Musím říci, že to byl jeden z nejlepších seminářů co jsem kdy absolvoval. Mohu seminář vřele doporučit všem, kteří chtějí změnit životní styl, stravovací návyky a mají chuť něco se sebou dělat.

 212. Naprostá pecka! Přidávám se ke všem kladným recenzím, na základě kterých jsem šla do kurzu i já. Hromada užitečných informací ve kterých se najde každý, a na víc skvěle lidsky podané. Troufám si říct že je naprosto nemožné jít z kurzu zklamaná/ý 🙂 Ještě jednou Ivě děkuji!

 213. Díky kurzu jsem si všechny informace ohledně stravování a tréninku konečně pospojovala. Iva opravdu rozumí tomu, co předává dál svým studentům. Velmi se mi líbí i zapojení ajurvédy a ne pouze západního pohledu na sport a výživu. A hlavně můžete si přičichnout k bylinným čajům a ochutnat různé tinktury, sladidla a vlastně úplně cokoli chcete, Iva vám vyjde vstříc. Určitě doporučuji všemi deseti.

 214. Za mne – bezkonkurenční kurz. Iva je bezva lektorka, je fajn nechat se poučovat od někoho, kdo má všechno co přednáší vyzkoušené, podložené výsledky a navíc mluví jako normální člověk. Hodně mi to dalo a musím říct, že cesta bude ještě dlouhá. Vřele doporučuji 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno